Листи до редакції

 Співробітники поліції Львівщини отримали від Консультативної Місії Європейського Союзу сучасну техніку та меблі

Нове технічне обладнання допоможе поліцейським, диспетчерам та операторам відділу служби 102 підвищити ефективність роботи в умовах карантину.

Працівники Управління організаційно- аналітичного забезпечення та оперативного реагування поліції Львівщини отримали від представників   Консультативної Місії Європейського Союзу нову техніку та меблі.

Зокрема, диспетчерам та  операторам  служби  102 передали  нові IP-телефони та ІТ-обладнання, що допоможе  ефективніше  реагувати на повідомлення  та пришвидшить обмін інформацією. Крім того, в робочих залах служби 102 з’явилися нові меблі,  які покращують  шумоізоляцію.

Також, працівники поліції отримали  спеціалізований пульт управління камерами та інтерактивну дошку.

 Співробітники поліції Львівщини отримали від Консультативної Місії Європейського Союзу сучасну техніку та меблі Співробітники поліції Львівщини отримали від Консультативної Місії Європейського Союзу сучасну техніку та меблі

Нагадаємо, Консультативна місія Європейського Союзу на Львівщині розпочала свою діяльність з 2014 року.  Окрім матеріально – технічного забезпечення, представники КМЄС долучаються до проведення онлайн – тренінгів та вебінарів, спрямованих на  підвищення рівня  знань та навичок правоохоронців.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.