Листи до редакції

Співробітники Тренінгового центру поліції Львівщини отримали спортінвентар та інтерактивне обладнання

Сьогодні, 28 травня, в рамках програми «Операційна підтримка у наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України», співробітники Львівського регіонального офісу Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні передали поліцейським захисні шоломи-маски, комплекти захисту бійців, рукавиці для рукопашного бою, манекени для боксу, а також обладнання для інтерактивної кімнати та інше устаткування.

Спортінвентар та обладнання поліцейським передали тренінговий офіцер Львівського регіонального офісу КМЄС Любов Корчагіна, радник-тренер із взаємодії поліції та громади Ян Данков та Светла Петрова, радник-тренер із кримінальних розслідувань.

Співробітники Тренінгового центру поліції Львівщини отримали спортінвентар та інтерактивне обладнання від КМЄС

«Ми дуже радіємо, що маємо можливість допомогти Тренінговому центру – наша Місія завжди підтримує такі ініціативи і це для нас дуже важливо. Це обладнання ми передали правоохоронцям у рамках двох проєктів – «Підвищення операційних можливостей партнерських організацій у Львівській області» та «Покращення тренінгових стандартів у тренінгових і навчальних центрах поліції». Спортивний інвентар знадобиться поліцейським та їхнім тренерам  під час проведення практичних навчань, а інтерактивно-комп’ютерне обладнання дасть можливість відпрацьовувати свої дії у критичних ситуаціях та у майбутньому застосовувати набуті знання і навички під час щоденного несення служби», – розповів Ян Данков.

Головна мета проєкту – покращити умови для проведення навчань у тренінгових центрах поліції та підвищення стандартів проведення всіх видів службової підготовки поліцейських – функціональної, профільної, тактичної, фізичної та підготовки у наданні домедичної допомоги.

Співробітники Тренінгового центру поліції Львівщини отримали спортінвентар та інтерактивне обладнання від КМЄС

«Як колишня спортсменка, я займалась баскетболом, а також ваша колега-поліцейська, я знаю –  наскільки важливо мати належну фізичну підготовку та бути у добрій формі. Тому, я сподіваюсь, що це обладнання дійсно стане вам у нагоді, ви будете його використовувати і це допоможе вам у роботі. Успіхів вам», – звернулась до присутніх Светла Петрова.

Керівництво та співробітники Тренінгового центру поліції Львівщини подякували працівникам Львівського регіонального офісу КМЄС в Україні за співпрацю та отримане устаткування та спортінвентар.

«Ми вдячні співробітникам Місії за допомогу в оснащенні центру сучасним обладнанням, яке ми використовуватимемо для покращення навичок та вмінь поліцейських Львівщини, з врахуванням специфіки їх службової дільності, а також для підтримання фізичної форми правоохоронців. В інтерактивній кімнаті відпрацьовуватимемо навички роботи у типових та екстремальних ситуаціях», – зазначив начальник Тренінгового центру поліції Львівщини майор поліції Василь Стадник.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.