Листи до редакції

Співробітники Тренінгового центру поліції Львівщини отримали спортінвентар та інтерактивне обладнання

Сьогодні, 28 травня, в рамках програми «Операційна підтримка у наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України», співробітники Львівського регіонального офісу Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні передали поліцейським захисні шоломи-маски, комплекти захисту бійців, рукавиці для рукопашного бою, манекени для боксу, а також обладнання для інтерактивної кімнати та інше устаткування.

Співробітники Тренінгового центру поліції Львівщини отримали спортінвентар та інтерактивне обладнання від КМЄС

Спортінвентар та обладнання поліцейським передали тренінговий офіцер Львівського регіонального офісу КМЄС Любов Корчагіна, радник-тренер із взаємодії поліції та громади Ян Данков та Светла Петрова, радник-тренер із кримінальних розслідувань.

Співробітники Тренінгового центру поліції Львівщини отримали спортінвентар та інтерактивне обладнання від КМЄС

«Ми дуже радіємо, що маємо можливість допомогти Тренінговому центру – наша Місія завжди підтримує такі ініціативи і це для нас дуже важливо. Це обладнання ми передали правоохоронцям у рамках двох проєктів – «Підвищення операційних можливостей партнерських організацій у Львівській області» та «Покращення тренінгових стандартів у тренінгових і навчальних центрах поліції». Спортивний інвентар знадобиться поліцейським та їхнім тренерам  під час проведення практичних навчань, а інтерактивно-комп’ютерне обладнання дасть можливість відпрацьовувати свої дії у критичних ситуаціях та у майбутньому застосовувати набуті знання і навички під час щоденного несення служби», – розповів Ян Данков.

Головна мета проєкту – покращити умови для проведення навчань у тренінгових центрах поліції та підвищення стандартів проведення всіх видів службової підготовки поліцейських – функціональної, профільної, тактичної, фізичної та підготовки у наданні домедичної допомоги.

Співробітники Тренінгового центру поліції Львівщини отримали спортінвентар та інтерактивне обладнання від КМЄС

«Як колишня спортсменка, я займалась баскетболом, а також ваша колега-поліцейська, я знаю –  наскільки важливо мати належну фізичну підготовку та бути у добрій формі. Тому, я сподіваюсь, що це обладнання дійсно стане вам у нагоді, ви будете його використовувати і це допоможе вам у роботі. Успіхів вам», – звернулась до присутніх Светла Петрова.

Керівництво та співробітники Тренінгового центру поліції Львівщини подякували працівникам Львівського регіонального офісу КМЄС в Україні за співпрацю та отримане устаткування та спортінвентар.

«Ми вдячні співробітникам Місії за допомогу в оснащенні центру сучасним обладнанням, яке ми використовуватимемо для покращення навичок та вмінь поліцейських Львівщини, з врахуванням специфіки їх службової дільності, а також для підтримання фізичної форми правоохоронців. В інтерактивній кімнаті відпрацьовуватимемо навички роботи у типових та екстремальних ситуаціях», – зазначив начальник Тренінгового центру поліції Львівщини майор поліції Василь Стадник.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews