Листи до редакції

Стадо благородних оленів помітили в горах Львівщини. Фото

Неподалік від села Коростів у Стрийському районі Львівщини працівники служби охорони помітили та сфотографували кількох благородних оленів. Про це йдеться у Facebook Нацпарку «Сколівські Бескиди».

На опублікованих фото стадо оленів облаштувало собі так звані лежки для денного відпочинку, адже основна активність цих ссавців ведеться вночі та вранці.

Взимку ці тварини спускаються з полонин до підніжжя гір в околиці населених пунктів. В період глибокого снігового покриву оленям важко добути собі їжу, тому стадо змушене мігрувати в менш сніжні місця, де є вдосталь поживи та закладених кормових майданчиків. Також в цей період олені стають легкою здобиччю для вовків та браконьєрів.

«Одним з найчисельніших представників фауни карпатських гір є олень благородний. Він є символом нашого краю. Ми часто можемо зустріти його в лісі, а в засніжені зими ще й поблизу наших оселищ та садиб», – йдеться в повідомленні.

Ні для кого не секрет, що одним з найчисельніших представників фауни карпатських гір є олень благородний. Він є символом нашого краю. Ми часто можемо зустріти його в лісі, а в засніжені зими ще й поблизу наших оселищ та садиб. Так, під час планового рейду на території Бутивлянського лісництва працівниками служби охорони було зафіксовано та сфотографовано кілька особин неподалік від села Коростів. На фото стадо оленів облаштувало так звані лежки для денного відпочинку, адже основна активність цих ссавців ведеться вночі та вранці.

Чому ж ці тварини взимку спускаються з полонин до підніжжя гір в околиці населених пунктів?

На це є декілька причин. В період глибокого снігового покриву оленям важко добути собі їжу, тому стадо змушене мігрувати в менш сніжні місця, де є вдосталь поживи та закладених кормових майданчиків.
В цей період олені стають легкою здобиччю для вовків та браконьєрів.

Адміністрація національного парку «Сколівські Бескиди» звертається до місцевих жителів, небайдужих громадян з розумінням ставитись до охорони благородних оленів, диких козуль, в мірі можливості підгодовувати, не турбувати тварин і особливо не цькувати собаками.65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.