Листи до редакції

У Львові вчетверте відбудеться молодіжний івент «Молодвіж 2021»

Стало відомо, якою буде тема цьогорічного «Молодвіжу»

Четвертий молодіжний івент «Молодвіж 2021» відбудеться у Львові протягом 4-5 вересня на території !FESTrepublic у форматі 24-годинного заходу. Уже традиційно, захід буде повністю безкоштовним.

Четвертий «Молодвіж» присвячений темі вираження і формування українського молодіжного голосу. На заході будуть багато говорити: про те, що «на часі», про те, що звикли замовчувати, і про те, чого не можемо добитися навіть криком. На молодь чекають як і традиційні освітні лекції, дискусії, виступи улюблених виконавців та нічні активності, так і нові формати та цікаві локації, як-от кімната, де можна буде дати волю емоціям чи тиха вечірка.

«Ми наче дитина, якій 4 роки: ростемо, знаходимо свій голос, перестаємо мовчати, починаємо говорити про те, що турбує. Ми формуємо ґенерацію людей, котрі не мовчать», – розповідають організатори.

Цьогоріч захід матиме п’ять напрямків:

  • мовчи або ні – це наративи, про які ти мовчиш, але думаєш щодня.
  • шепочи або ні – це розмови, від яких ти червонієш вночі на кухні.
  • говори або ні – це про сьогодення, яке формує твоє майбутнє
  • кричи або ні – це про байдужість, яка вбиває
  • реви або ні – це про максимально правильний прояв твоїх емоцій

Реєстрація учасників відбуватиметься за допомогою Telegram-бота, а сам захід – з дотриманням усіх необхідних карантинних вимог: маски, антисептики, перевірка температури та обмежена кількість людей на території.

Про всі деталі можна дізнатися у соцмережах заходу:

– FB – https://www.facebook.com/molodvizh/

– Instagram – https://www.instagram.com/molodvizh/

Голос Сокальщини на GoogleNews