Листи до редакції

Столичний дитячий центр «Артек» зустрів більше 50-ти дітей з Львівщини

Сьогодні, 3 вересня, розпочалась VIII тематична зміна у Міжнародному дитячому центрі «Артек» (Пуща-Водиця, м. Київ). Упродовж трьох тижнів там відпочиватимуть 56 дітей з Львівської області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Тематична зміна під назвою «Олімпійці серед нас!» пройде під гаслом «Здоровий спосіб життя та спорт – це корисно і модно». До дітей завітають члени олімпійської збірної України, також відбудеться турнір з футболу за підтримки Федерації Футболу України.

Т. в. о. директора департаменту соціального захисту населення Роман Андрес нагадав, що путівки в Міжнародний дитячий центр «Артек» придбані коштами державного бюджету. Вони надаються як безоплатно, так і з частковою оплатою в розмірі 20, 30 чи 50 відсотків вартості путівки, яка вноситься батьками (особами, які їх замінюють) за визначеним Міністерством соціальної політики України Положенням.

Для роз’яснень щодо порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до МДЦ «Артек» необхідно звертатися  до департаменту соціального захисту населення за тел. (032)255-47-96.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.