Листи до редакції

Поліцейські Львівщини проводять із школярами уроки, на яких розповідають про шкоду наркотиків

Сьогодні, 23 грудня, кінологи та ювенальні поліцейські поліції Львівщини відвідали школу №92 у Львові, де провели антинаркотичні бесіди та показові виступи із службовим собакою.

«СтопНаркотик»: поліцейські Львівщини проводять із школярами уроки, на яких розповідають про шкоду наркотиків

Правоохоронці розповіли учням про шкідливий вплив наркотичних речовин на здоров’я, а також про кримінальну відповідальність, передбачену за зберігання, збут та розповсюдження наркотиків.

Крім того, кінологи продемонстрували, як службовий собака шукає наркотики, та розповіли, як навчають поліцейських собак для пошуку наркотичних речовин.

«СтопНаркотик»: поліцейські Львівщини проводять із школярами уроки, на яких розповідають про шкоду наркотиків«СтопНаркотик»: поліцейські Львівщини проводять із школярами уроки, на яких розповідають про шкоду наркотиків

Також правоохоронці нагадали про існування чат-боту «СтопНаркотик» у месенджері «Телеграм», куди можна повідомляти про канали розповсюдження наркотиків та інші наркозлочини. Якщо ж будь-яка дитина стала учасником, жертвою чи очевидцем злочину, пов’язаного з незаконним обігом наркотичних речовин, вона може звернутися до поліції за номером 102 – ми захистимо і допоможемо!

Поліцейські Львівщини постійно проводять лекції та семінари антинаркотичної спрямованості у навчальних закладах Львова та області для запобігання втягнення молоді в наркозлочини, а також формування серед дітей та молоді свідомого вибору здорового способу життя.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.