Листи до редакції

Ситуація із коронавірусом на Львівщині покращилась

В області припинився пік зростання кількості виявлених випадків інфікування та зменшилась кількість людей у стаціонарах

Певний період кількість хворих у лікарнях не опускалася нижче за 2 тисячі, зараз цей показник на рівні – півтори тисячі.

Відтак, за словами фахівців, припинився вибухоподібний зріст кількості хворих.

«Півтори місяці назад вийшов спільний наказ департаменту охорони здоров’я та лабораторного центру, який зняв всі обмеження стосовно обстеження на ПЛР вперше тих людей, які мають клінічні ознаки хвороби. Тобто, якщо людина має ознаки захворювання чи тест ІФА є позитивний, таких людей закликають прийти зробити тест ПЛР. Стосовно надходжень зразків – у суботу їх було 180, але у четвер, для прикладу, понад 2 тисячі. Кількість зразків, які надходять для лабораторного дослідження, зменшилась. Схоже на те, що ситуація на Львівщині трохи стабілізувалась, щоправда невідомо чи надовго», – зазначила під час брифінгу керівник лабораторного центру Наталія Тімко.

Триває також робота зі збільшення кисневих точок.

«На 3645 ліжок, які призначені для пацієнтів із ковідом, в нас 65% зараз є забезпечені кисневими точками, серед яких: апарати штучної вентиляції легень та кисневі концентратори», – розповіла заступник директора департаменту охорони здоров’я Ірина Шурпяк.

Прес-служба ЛОДА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.