Листи до редакції

Тарас Жиравецький: У Львові завантаженість на КТ просто вражає. Події в Італії вже не за горами

Лікарі кажуть, що на 100%, але хто ж тих лікарів буде слухати, звідки вони можуть знати?! У Львові ж все спокійно, який вірус, то все змова, ще трішки весіль і колективний імунітет буде тут як тут!

Про ситуацію з навантаженістю лікарень у місті Львові з “середини” розповів головний лікар медичного центру Біокурс Тарас Жиравецький.

Завантаженість  на КТ просто вражає, але видно це ті хто палить надивились антиреклами на пачці цигарок і масово вирішили обстежити легені.

Якщо хтось думає, що у нас все ок, насправді у нас повна торба і події в Італії вже не за Карпатами, за два тижні може бути Бергамо у Львові.

Просто запитайте лікарів, що насправді відбувається у медичних закладах і повірте це немає нічого спільного з тим що було у березні чи квітні.

Підтримайте медиків, не влаштовуйте забав на 100-200 чоловік, бо ми таки всі перехворіємо, але бажано щоб це відбулось не одночасно!

Усім позитиву і не панікувати, просто будьте інформованими і готовими до викликів, а також перестаньте коментувати тих хто таки зараз працює на передовій з коментарями, що це все фейк і змова.

Голос Сокальщини на GoogleNews