Листи до редакції

В Спасові на Сокальщині пройшла військово-патріотична гра

Теренова гра «Шелест» зібрала патріотичних школярів Сокальщини

29 жовтня в селі Спасів пройшла військово-патріотична теренова гра імені Василя Сидора-Шелеста. Її учасниками були 13 команд зі шкіл Сокаля, Жвирки, Перетік, Острова, Сільця, Поториці, Спасова, Савчина, Ількович та Тартакова. Діти випробовували свої сили у туристичному, спортивному, кулінарному та інтелектуальному етапах.

Після урочистого відкриття патріотичної акції, школярів взяли участь у 2-кілометровому вимарші, опісля відбувся тенісний турнір, змагання зі стрільби та конкурс кашоварів, інтелектуальний змаг, теренова гра. Переможці отримали грамоти та призи.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько, який завітав на теренову гру, подякував всім, хто долучився до її організації і звернувся до школярів: «Сьогодні тривають бойові дії на Сході України. Але ця агресія має дуже глибоке коріння, коли ще наші діди та прадіди боронили свою Батьківщину. Завдяки проекту «Стежками Героїв Сокальщини» Ви маєте унікальну можливість пізнати це минуле та побувати на історичних місяцях, якими багато наша земля. Окрім того, в межах проекту буде створена інтерактивна карта Сокальського району і будь-хто, за допомогою електронного пристрою, зможе дізнатись, що відбувалось на наших теренах у ті героїчні часи».

Організували теренову гру імені Василя Сидора-Шелеста пластуни станиці «Сокаль» за підтримки Сокальської районної ради. На сесії райради була прийнята програма «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017-2020 роки», яка фінансується з районного бюджету. У 2019 році на ці потреби виділено 246 тис. 128 грн. В межах програми триває реалізація проекту «Стежками Героїв Сокальщини». На його виконання вже чотири рази пластуни проводили такі військово-патріотичні акції в Гуті, Сільці, Спасові та на місці спаленого села Іваньки. Підсумком проекту стане науково-практична конференція та інтерактивна карта «Стежками Героїв Сокальщини».

Голос Сокальщини на GoogleNews