Листи до редакції

Транспортні картки пільговикам у Львові видаватимуть у найближчих до них пунктах

Пільгові транспортні картки «ЛеоКарт» мешканцям, які попередньо подавали документи, видаватимуть у найближчих для них пунктах видачі. Як зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, зараз для максимальної зручності пільговиків відпрацьовують алгоритм видачі карток. А також працюють над можливістю доставки карток додому – тим пільговикам, які цього дійсно потребують.

«Мережа видачі карток велика – 17 пунктів. Деякі картки логістично потрапили в ті чи інші локації, бо не завжди співпадають адреси реєстрації та проживання людей, а також локація подачі документів. Зараз ми працюємо над механізмом, щоб місце видачі карток людям, які попередньо зверталися, було якомога зручнішим», – сказав Олег Забарило.

Як уточнив директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк, зараз картки для видачі відсортовуватимуть не тільки за прізвищами в алфавітному порядку, а й за місцем реєстрації та подачі документів.

Нагадаємо: Пільгові транспортні картки у Львові можна отримати у пунктах видачі тільки після відповідного смс-інформування

«Ми відсортовували картки за прізвищами в алфавітному порядку і зараз бачимо, що ці моменти треба підкорегувати. До кол-центру надійшла інформація, що документи подали в одному районі, а картку отримувати треба в іншому – і ми зразу реагуємо. Стараємось зробити максимально комфортний режим отримання карток для цієї категорії людей», – сказав Микола Власюк.

Нагадаємо: У Львові пільговиків, які ще не подали документи на отримання транспортної картки, закликають зробити це якнайшвидше

Нагадаємо, усім мешканцям, котрі раніше подали документи та ще очікують на свої пільгові картки, планують видати їх до кінця січня. На сьогодні є можливість видавати до 5 тис. карток щодня. А з лютого картки планують видавати в основному в форматі «прийшов-подав-отримав», тобто на місці впродовж 10-15 хв.

Також мешканцям наголошують: забирати картки слід виключно після отримання відповідного повідомлення, та приходити у певний пункт видачі та у вказаний день і час.

На сьогодні мешканцям, котрі звертались попередньо, видано понад 12 тис. пільгових карток «ЛеоКарт».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.