Листи до редакції

Треба бути небайдужим

Нещодавно прочитав у часописі "Голос з-над Бугу" інтерв`ю з Сокальським міським головою Богданом Зарічним, в котрому він виклав свої задуми, поділився міркуваннями стосовно майбутнього нашого міста, а також зупинився на тих проблемах, які за цей короткий час вже вдалося вирішити. І справді, кожен з нас не може не помітити, що з центру міста забрали стихійну, а також торгівлю овочами та фруктами. Для цього у нас є облаштований ринок. У минулі роки не раз у газеті публікували рейди, виступи високопосадовців, котрі закликали і вимагали припинити стихійну торгівлю у центрі Сокаля. Та все залишалось по-старому, прийде міліціонер, пострашить жіночок, вони сховаються на якийсь час, а незабаром з’являються як гриби по дощі. Часом молоді мами не могли візочками проїхати тротуаром, бо тут йшла жвава торгівля, отож доводилось їм виїжджати на дорогу. Слава Богу, що не сталося біди. А от анекдотичний випадок зі мною трапився. Пригадую якось одного дня пробирався через цей "торговий ряд" аж раптом мені дорогу перекрила огрядна жіночка і каже: "Ігоре Івановичу, купіть у мене молоко, тоді я Вас пропущу".

Уважно придивившись, впізнав у ній свою колишню ученицю з Горбкова. Ось така ситуація.

Переконаний, що молода команда стартувала добре, це видно у багатьох напрямках господарки, а також у тому, що зуміла об`єднати депутатський корпус на досягнення конкретних (а не абстрактних) цілей і програм. Особливо, як на мене, активно працює депутат з моєї вулиці  Єлизавета Цар. Її освіченість, принциповість, почуття справедливості добре відомі не лише сусідам, але і багатьом мешканцям Сокаля. Одного разу вона зробила зауваження хлопцеві, котрий викинув недопалок на тротуар. Тоді той облаяв її, почав погрожувати кулаками. Але тодішній депутат міської ради Ярон Цимборський оборонив п. Єлизавету. Вважаю, що маємо брати приклад з неї і не боятися говорити правду, особливо посадовим особам, а також тим, хто засмічує місто.

Ще про одну скромну працьовиту сокальчанку хочу розповісти  Ганну Фарину, котра, починаючи з весни і до пізньої осені, висаджує квіти і доглядає за ними біля фігури Божої Матері по вул. Б. Хмельницького. А доріжку від Михайлівської церкви до дитячого майданчика перетворила у справжній квітник. Чим більше буде таких небайдужих сокальчан, тим швидше змінимо обличчя міста на краще.

Ігор БАБСЬКИЙ,
член РО партії "Наша Україна",
голова Товариства "Мічурінець".

Голос Сокальщини на GoogleNews