Листи до редакції

У Львові триває літній англомовний табір для дітей із прийомних сімей

Як повідомили у міському центрі соціальних служб «Між нами», у Львові триває дитячий літній англомовний табір «Speak up kids».

Заняття організовані для дітей із прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

За інформацією центру «Між нами», літній англомовний табір триватиме ще два дні (17-18 серпня) у приміщенні Сенсотеки, що на вул. Уласа Самчука, 22.

«Проходитиме літній англомовний табір з елементами психоедукації для дітей 10-12 років з прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та дітей, які виховуються у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах. У межах табору діти не лише вивчають мову з її носіями (волонтерами зі США), професійними викладачами та тренерами, але й працюють з командою кваліфікованих психологів центру, які допомагають дітям поглибити їхні знання з основ психології та покращити психоемоційний стан дітей», – розповідають організатори проекту.

Ініціатором та автором проекту є Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Між нами» https://www.facebook.com/SocialServiceMizhNamy/ . Телефон для довідок: +38 (032) 254 61 28.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.