Головна / Листи до редакції / Стежками життя Віктора Матіюка

Стежками життя Віктора Матіюка

Під час тижня духовності учні Тудорковицької ЗШ ІІІ ст. під керівництвом вчителя християнської етики Світлани Хоми відвідали кімнатумузей Віктора Матюка, який відкрито у Карівській школі. Екскурсія була запланована з нагоди 101ої річниці смерті нашого земляка, священика, композитора, громадського діяча.

Спочатку відбувся похід до храму св. Параскевії, де о. Богдан Гринда та о. Степан Ділай відслужили молебень до Матері Божої.

На цвинтарі, біля могили В. Матюка, у скорботі, схиливши голови, відправили панахиду і проспівали «Вічная пам'ять».

Про творчу і широку громадську діяльність композитора і священика розповіли екскурсоводи Карівського музею Олег Леуш і Наталя Мазур. Одночасно було зроблено його дочки, яка дуже багато допомогла йому на творчій та життєвій ниві. Багато було сказано добрих слів в цей день про Віктора Матіюка.

Пам'ять старожилів зберегла і донесла  нам образ о. Віктора Матюка, як людини високого духовного покликання. Засади християнської моралі були, насамперед, критерієм його власного життя, його сумління. Особистими вчинками він показував приклад служіння християнським ідеалам – любові до ближнього, до свого народу, своєї релігії.

Пісні, веснянки та гаївки виконали учні місцевої школи.

У цьому гармонійному звучанні Божого слова усі ми прагнемо бути добрішими, любити один одного із великою силою, горнутися до Бога, до церкви, до свого духовного провідника.

Стефанія ОПУЛЬСЬКА, вчитель світової літератури Тудорковицької ЗШ ІІІ ст.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 − 6 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!