Листи до редакції

Трирічна дівчинка стала частиною родини у львівському дитячому будинку сімейного типу

До цього часу юна львів’янка перебувала в сім’ї патронатного вихователя, сподіваючись, що рідна мама зможе надалі опікуватись нею. Однак так не сталось, тож нові батьки-вихователі вже чекають на неї.

Відповідне рішення прийняв 22 липня виконком Львівської міської ради.

«Діти потребують любові та турботи, які можуть дати тільки батьки. Це і є те, до чого ми прагнемо – аби діти не потрапляли в інтернатні заклади, а мали сімейний затишок та тепло. Вони мають не лише відчувати любов, а й бачити її навколо, бачити приклад здорових сімейних стосунків», – розповіли в управлінні.

Загалом у Львівській міській територіальній громаді функціонують 11 дитячих будинків сімейного типу, де виховується 73 дітей та 13 прийомних сімей, в яких виховується 21 дитина.

Управління «Служба у справах дітей» продовжує шукати прийомних батьків, батьків-вихователів та патронатних вихователів. Тож, якщо ви відчуваєте готовність стати патронатними вихователями, прийомними батьками чи батьками-вихователями та допомагати дітям, які залишилися без батьківської опіки й турботи, звертайтесь за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, управління «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, каб. 519, 523.

Контактні телефони: (032) 235-40-40, 297-58-83.

Голос Сокальщини на GoogleNews