Листи до редакції

Туристичний бізнес карпатського регіону запрошуватиме студентів на стажування

30 жовтня відбувся робочий виїзд представників Львівського торговельно-економічного університету до гірських громад Львівщини.

“Навчання у закладах освіти у поєднанні з практикою на робочому місці для підготовки в майбутньому висококваліфікованих кадрів дуже поширена за кордоном. Ми хочемо, аби концепція підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти була популярною і на Львівщині. Саме тому організували захід, який покликаний налагодити співпрацю між кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи і туристичним бізнесом карпатського регіону”, – зазначила начальниця управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталя Табака.

У межах заходу делегація ознайомилась із туристичними локаціями Сколівського району, провела зустрічі із керівництвом гірськолижного комплексу «Плай», головою Славської селищної ради та представниками готельно-ресторанного бізнесу.

«Для Славського, як курорту, серед одних з пріоритетних питань – це кваліфіковані кадри. Для нас важливо, щоб в нас були професійні кухарі, баристи, адміністратори, які вільно спілкуються англійською. Ще одна проблема, окрім мови, це менеджер середньої ланки – людина, яка може керувати певною ділянкою роботи на підприємстві», – розповів голова Славської селищної ради Володимир Бега.

Перший проректор Львівського торговельно-економічного університету Марта Барна запропонувала створення на території Славської ОТГ філії кафедри університету.

За її словами, це надасть змогу професійного навчання мешканців, підготовки кваліфікованого персоналу безпосередньо на місці та за програмою, підлаштованою під сучасні вимоги бізнесу.

Марта Барна зазначила: «Університет готовий переробити освітні програми, робити окремі навчальні програми під Славське ОТГ, обслуговування готельних комплексів, які зараз працюють. Це дуже розповсюджена практика в Німеччині. Саме ця країна першою у світі почала впроваджувати дуальне навчання, яке себе дуже добре зарекомендувало».

Організатори поїздки – управління туризму та курортів облдержадміністрації та агенція регіонального розвитку Львівської області.

Туристичний бізнес карпатського регіону запрошуватиме студентів на стажування

Туристичний бізнес карпатського регіону запрошуватиме студентів на стажування

Туристичний бізнес карпатського регіону запрошуватиме студентів на стажування

Голос Сокальщини на GoogleNews