Листи до редакції

У 2021 році понад 1 мільйон нових дерев було посаджено в ДП “Рава-Руське ЛГ”

План по збору насіння виконано на 265%

У 2021 році понад 1 млн. нових дерев було посаджено в ДП «Рава-Руське ЛГ» та план по збору насіння виконано на 265%.

В ДП «Рава-Руське ЛГ» відбулася технічна нарада, на якій було підведено підсумки лісокультурної компанії 2021 року.

У рамках програми Президента «Зелена країна» та акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом» лісівниками було заліснено 210,9 га. Варто зазначити, що планували заліснити лише 185,6 га., але з настанням сприятливих погодних умов працівники ДП «Рава-Руське ЛГ» прийняли рішення активно заліснювати вирубку 2021 року.

Директор підприємства – Антон Косовський зазначив, що в 2021 році лісгосп зумів досягнути високих показників по лісокультурному виробництві. «Мінімальні терміни проходять від лісозаготівлі до відновлення, зокрема 22,3 га. лісу посадили на ділянках, вирубка яких завершилась декілька місяців тому. Наша мета оперативно садити ліс, де відбулась заготівля. Радію, що нам вдається досягати поставленої мети. Також підприємство зуміло посадити ліс на площі 3,0 га, де дерева ніколи не росли. У болотнистих місцях, раніше через рівень води не було проходу, в цьому році вдалося здійснити лісорозведення та посадити сосну звичайну, вільху чорну та дуб звичайний. За допомогою праці лісівників було озеленено соціальні заклади нашої громади, створені алеї і дендропарки. З кожним роком все більше людей проявляють бажання прийняти участь у посадці лісових культур, а це означає, що ми міняємо негативні стереотипи на позитивні враження про лісівників і лісову галузь. Ми працюємо в правильному напрямку. Я дякую громадським організаціям, учням, політичним партіям та всім небайдужим громадянам, що зробили свій вклад в майбутнє України!»

Головний лісничий ДП «Рава-Руське ЛГ» – Тарас Чіхрак акцентував увагу на високих показниках заготівлі лісового насіння, адже саме з якісного насіння виростають визначні дерева. «Ми планували заготовити лише 2350 кг. насіння, а заготовили 6919,5 кг. Виконати план на 265 % та зібрати якісне насіння було не легко, але Ваш досвід та відданість лісовому господарстві допомагає досягти будь якої мети. Варто зазначити, що суттєво перевиконали план по збору насіння дуба звичайного, адже планували 2250 кг., а зібрали 6000 кг. Все починається з насіння, а насіння в нас достатньо, щоб нашу громаду засадити лісом».
ДП «РАВА-РУСЬКЕ ЛГ» садить дерева, щоб було майбутнє, щоб людям подарувати красу і здоров’я, щоб птахам і звірям було де жити, щоб земля розквітала від краси і люди разом з нею

Голос Сокальщини на GoogleNews