Листи до редакції

У 26 діток серця забилися по-новому – у Львові були проведені благодійні операції для маленьких пацієнтів з всієї України. Фото

Наймолодошому пацієнту - лише 3 місяці. У планах - 200 операцій за рік.

26 полагоджених дитячих сердечок – у  палатах і в коридорах щасливі мами із уже здоровими малюками на руках.

Обійми з лікарями і подяки за врятовані життя. Такий останній день перебування у нашій лікарні іноземних колег із Novick Cardiac Alliance (США) – повідомили Голосу Сокальщини у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова

26 операцій, 11 з яких – на відкритому серці

Понад два десятки консультації. Два тижні лікарі та медсестри із благодійної організації допомагали нашим спеціалістам оперувати на доглядати діток із вадами серця з усієї України. Їх до нас доправляли каретами швидких і навіть гвинтокрилами.

Найменшому пацієнту – лише 3 місяці. Серед діток були ті, кому відмовили в інших центрах.

Завдяки злагодженій командній роботі усі операції пройшли добре. Половина пацієнтів уже повернулися додому зі здоровими сердечками.

Тим часом наші іноземні колеги уже планують наступний візит – за кілька місяців. Наступного року їх буде три чи навіть чотири.

Кілька останніх років дитячої кардіохірургії в Західній Україні взагалі не було. Батьки діток із вадами серця змушені були шукати порятунку в Києві чи за кордоном.

У серпні 2020-го ми в нашій лікарні почали оперувати малят із вадами серця. Донині було виконано 50 таких втручань. Тепер ще 26.

Плани – 200 операцій на рік.

І ще раз дякуємо нашим добрим друзям Ярославу та Володимиру Тістикам, що весь час перебування у Львові наші гості жили у готельно-ресторанному комплексі “СВ” безоплатно!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.