Листи до редакції

У 32 громадах Львівщини завершується другий етап відбору кандидатів у помічники ветерана

У 32 громадах завершується другий етап відбору кандидатів у помічники ветерана

Триває процес формування пулу кандидатів до участі у пілотному проєкті Мінветеранів з започаткування інституту помічника ветерана. Вже майже 340 осіб виявили бажання практично долучитися до цієї ініціативи, а у 32 громадах завершується другий етап відбору кандидатів.

Це стадія співбесід за участі спеціально створених комісій у чотирьох регіонах, які стали майданчиками для проведення експерименту. Нагадаємо, що загалом заплановано відібрати 400 громадян у 44 громадах, котрі пройдуть навчання у Центрах ветеранського розвитку і потім працюватимуть у сервісних центрах. Співбесіди з кандидатами перебувають у активній фазі у Вінницькій, Миколаївській, Львівській та Дніпропетровській областях. Більша частина залучених осіб, а це 54%, є жінками, середній вік кандидата – 43, також здебільшого вони мають вищу освіту на рівні магістра – 52%. Тим часом у пілотних областях уже відкрито 4 Центри ветеранського розвитку, що надаватимуть освітні послуги ветеранам, членам їхніх родин задля успішної реінтеграції у цивільне життя. Зокрема, тут готуватимуть і помічників ветеранів. Мінветеранів працює над діджіталізацією ветеранського сервісу в контексті створення кабінету працівника «Помічник ветерана».

Це допоможе цільовій аудиторії краще комунікувати із сервісним офісом, його представником, а також значно спростить виконання помічником ветерана делегованої місії. Кандидати на посаду помічника ветерана, якщо вони бажають долучитися до проєкту і відчувають в собі потенціал соціально активної й небайдужої особистості, ще мають час, аби подати заяву в електронній формі на участь у конкурсі винятково через інформаційний портал Е-ветеран (https://eveteran.gov.ua). Докладніше про умови участі у проєкті та загалом його мету започаткування можна довідатися за посиланням https://mva.gov.ua/ua/pomichnik-veterana/opis-proyektu

Також у форматі листування працює електронна пошта інформаційної підтримки цієї ініціативи: asistantsupport@mva.gov.ua

Голос Сокальщини на GoogleNews