Головна / Листи до редакції / У львівському Центрі легеневого здоров’я будуть проводити лабораторні дослідження на COVID-19

У львівському Центрі легеневого здоров’я будуть проводити лабораторні дослідження на COVID-19

Завдяки зусиллям керівництва нашої лікарні, а також допомозі меценатів, зокрема ПП «Оліяр» цю ініціативу вдалося втілити в життя.

Про це Голосу Сокальщини повідомили у Центрі легеневого здоров’я, м.Львів

Щиро дякуємо спонсорам, корті надали сучасне обладнання для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР),що дає можливість виявити SARS-CoV-2, та його повний фаховий супровід. Йдеться про високоточний прилад для діагностики вірусів ампліфікатор Real-time CFX-96 Touch. Відтак, вже з 19.05.2020 року на базі нашої бактеріологічної лабораторії та на основі угоди з Львівським обласним лабораторним центром МОЗ України, досліджуємо зразки матеріалів у пацієнтів з підозрою на COVID19 та медичних працівників, котрі надають спеціалізовану допомогу хворим, інфіковим вірусом SARS-CoV-2 по завершенню 8-денної вахтової зміни роботи.

На даний момент переданий нам ампліфікатор – це одна з найсучасніших систем для проведення ПЛР-діагностики. Він дозволить в короткий час (за 5-6 годин) встановити наявність РНК вірусу SARS-CoV-2.

Для Центру легеневого здоров’я це ще один важливий крок у боротьбі з пандемією.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

ten − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!