Листи до редакції

У львівській мерії підписали меморандум, що має на меті впровадження у діяльність медичних закладів новітніх технологій та наукових досліджень

Сьогодні, 23 вересня, у мерії відбулось підписання меморандуму про взаємодію і співпрацю між департаментом гуманітарної політики Львівської міської ради та громадською організацією «Українська асоціація клінічних досліджень».

Метою підписаного документу є організація спільною діяльності, спрямованої на впровадження у діяльність медичних закладів новітніх технологій та наукових досліджень й інновацій.

«Цього року відбувається медична реформа з точки зору управління медичними закладами, й ми обговорюємо три територіальні медичні об’єднання у межах міста Львова. Власне для нас є важливим моментом розвиток саме науки і досліджень. Тому з великою приємністю підписуємо цей меморандум і дякуємо пану Івану Вишнивецькому», – зазначив перед підписанням Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Зокрема, від громадської організації «Українська асоціація клінічних досліджень» меморандум підписав її голова Іван Вишнивецький, а від міста – в.о. директора департаменту гуманітарної політики Ігор Кобрин.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.