Листи до редакції

У Львівському аеропорту побувала делегація Європейської Агенцієї прикордонної та берегової охорони

Держприкордонслужба продовжує розвивати двостороннє співробітництво з Європейською Агенцією прикордонної та берегової охорони (FRONTEX). Упродовж 2019-2021 років було сплановано низку спільних операцій до участі в яких залучалися представники прикордонних відомств країн-членів ЄС та України.

Зокрема вчора італійські представники Агенції FRONTEX відвідали міжнародний пункт пропуску для повітряного сполучення «Львів».

Іноземні делегати та прикордонники обговорили поточні підсумки участі представників прикордонних відомств країн-членів ЄС у спільних операціях Агенції FRONTE, зокрема спільної операції «Координаційні пункти. Авіа. 2021». Також обговорили питання щодо залучення на постійній основі іноземців-експертів в авіаційні пункти пропуску для надання консультаційної допомоги Держприкордонслужбі в рамках Плану оперативного співробітництва з Європейською Агенцією FRONTEX.

Із завершенням зустрічі сторони наголосили на важливості проведення подальшого обміну досвідом та продовження співпраці.

Додамо, що міжнародні тренінги та обмін досвідом з правоохоронцями країн-членів ЄС – це перш за все підвищення ефективності виконання завдань, які стоять перед кожним прикордонником та відомством у цілому.

ДПСУ у Львівській області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.