Листи до редакції

У Львівському прикордонному загоні проходить антикорупційна акція

«Запобігання і виявлення корупції – справа кожного!» саме під таким гаслом у всіх підрозділах та управлінні прикордонного загону проходить акція. Метою заходів є запобігання протизаконним проявам у прикордонному відомстві, своєчасне виявлення можливих випадків хабарництва.

Зокрема, з військовослужбовцями підрозділів охорони кордону проводяться заходи, спрямовані на формування нульової толерантності до корупційної діяльності, на запобігання хабарництву та іншим незаконним проявам.

Прикордонникам презентують відеоролики на антикорупційну тематику, нагадають про відповідальність за спроби надання або отримання неправомірної винагороди, про моральний та духовний аспект такого правопорушення та про можливі наслідки втягування у корупційну діяльність для самих військовослужбовців та членів їх родин.

До слова, з початку цього року у Львівському прикордонному загоні було зафіксовано 520 випадків відмови військовослужбовців від отримання неправомірної вигоди. Більшість хабарів були запропоновані за перетин кордону без належних документів, у тому числі сертифікатів про вакцинацію і ПЛР-тестів, за позачерговий проїзд тощо. За всіма випадками було направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», у відповідні підрозділи Національної поліції.

ДПСУ у Львівській області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.