Листи до редакції

У Львові 14-15 жовтня відбудеться форум для активної молоді

Львів’ян запрошують на YouthSpeak Forum

Відокремлений підрозділ ВМГО “АЙСЕК в Україні” у місті Львів проводить щорічну подію – YouthSpeak Forum. Форум відбуватиметься протягом двох днів, 14-15 жовтня, у приміщені !FESTRepublic (10 корпус).

YouthSpeak Forum – це щорічна подія для активної молоді, що шукає можливості для особистого розвитку. YouthSpeak Forum збирає однодумців, представників державного, громадського та бізнес секторів для отримання нових перспектив, прийняття спільних рішень та втілення їх у реальність.

Форум складатиметься з трьох основних частин:

  • EMPOWER – мотивуючі виступи від потужних спікерів, які своїм прикладом покажуть, що зміни та стрімка кар’єра в Україні можливі.
  • ENGAGE – ця частина складається з воркшопів, націлених на розвиток практичних навичок та теоретичних знань, як будувати стосунки з людьми та реалізовувати проєкти.
  • COMMIT – завершальна частина націлена на представлення можливостей для молоді в компаніях, які роблять прямий внесок в КСВ в Україні, а також можливості від представників громадського сектору.

На подію запрошено спікерів: Кріс Косик, Druiddi, Юрія Гнатюка, Олега Мальця, Марину Пташник та Цвітанну Якимечко, а також представників українських компаній, зокрема: Nestlé Business Services Lviv, PwC Service Delivery Center in Lviv, KPMG.

Чому варто робити помилки? Що таке проєктний менеджмент та навіщо він потрібен? Як не боятися рекрутера? Як знайти розуміння із тілом та інтуїцією? В чому ж важливість комунікації в нашому діловому та повсякденному житті? І це далеко не все, про що поговоритимуть на події, а також нові знайомства, нетворкінг та можливості чекають на кожного, хто відвідає захід.

Конференція відбувається за підтримки Львівського конференц-бюро та дофінансовується в рамках Програми «Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові».

Контакти:

Аліна Пелешок – віце-президент зв’язків з громадськістю alina.peleshok@aiesec.net, +380987261434

Оксана Бігун – віце-президент з розвитку корпоративних відносин oksana.bigun@aiesec.net, +380500665948

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.