Листи до редакції

У Львові мешканців закликають сортувати харчові відходи

Попри війну в Україні, у Львові продовжують збір і переробку органіки. Допомогти в тому, аби цей процес злагоджено працював і надалі, може кожен. ЛКП «Зелене місто» закликає всіх мешканців і гостей міста сортувати харчові відходи та викидати їх в окремий контейнер. Весь вміст баків перевізники привозять на станцію компостування.

«На майданчику наші працівники при потребі досортовують органіку, забираючи з неї пакети та інше, що не підлягає компостуванню. Ми в тісній співпраці з перевізниками і партнерами працюємо для того, щоб переробити всі роздільно зібрані органічні відходи та виготовити корисний компост. Тому дякуємо всім мешканцям, хто сортує органіку, та перевізникам, які забезпечують її вивезення», – зазначили у ЛКП «Зелене місто».

Нагадаємо, впродовж березня на переробку надійшло 313 тонн харчових і садово-паркових відходів. Це на 31% більше, ніж у березні минулого року.

Станція компостування органічних відходів працює у Львові на вул. Пластовій,13. Тут же можна придбати і готовий продукт.65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.