Листи до редакції

У Львові на 102-му році життя відійшла у вічність легендарна зв‘язкова УПА Ольга Ільків

У Львові померла зв‘язкова УПА Ольга Ільків. Жінка у червні цього року відзначила 101-річчя. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

«Легендарна жінка, що присвятила все своє довге, насичене життя служінню Україні. За її спиною – роки переслідувань, радянських тюрем та важкої щоденної боротьби. Незбагненна втрата для нашого міста і нашої країни», – йдеться у повідомленні.

Довідка. Ольга Ільків – зв’язкова головнокомандувача УПА Романа Шухевича («Роксоляна», «О. Звіробій»), політув’язнена, 14 років провела в радянських тюрмах.

У 2008 році нагороджена Орденом княгині Ольги III ступеня. Членкиня Львівського крайового братства ветеранів національно-визвольної боротьби. За заслуги перед державою та з нагоди 75-ї річниці створення УПА, місто та область спільно придбали Ользі Ільків квартиру у Львові.

Нагадаємо, 21 червня Ольга Ільків відзначила свій 101 День народження. Народилася жінка 21 червня 1920 року у Стрию. Ольга Ільків є відомою борчинею за незалежність України.

Голос Сокальщини на GoogleNews