Листи до редакції

У Львові планують здійснити безоплатно 25 операцій на серці у дітей

Тисяча діток лише на Львівщині потребують операцій на серці

Цього тижня лікарі Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова спільно з колегами з Novick Cardiac Alliance (США) розпочали консультувати та оперувати дітей з вадами серця. І робитимуть це в Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова до кінця наступного тижня.

Пацієнти – з усієї України.

У планах щонайменше 25 хірургічних втручань. Безоплатних!

Якщо є необхідність в консультації чи оперативному втручанні дитинці, звертайтеся до наших спеціалістів.
У лікарні обіцяють знайти можливість або допомогти зараз, або запланувати цю допомогу на наступний приїзд колег, який буде уже за кілька місяців.

Цього та наступного тижня наші лікарі разом з колегами з благодійної організації Novick Cardiac Alliance (США) оперують діток із вадами серця з усієї України.

Попри наявність в Україні 49 кардіохірургічних центрів, операцій на серці виконується недостатньо. За потреби у 140 тисяч операцій у 2020 році їх зроблено 18 435. Тобто, 10% від потреби – це результат усіх центрів.

Ще одна причина: на Західній Україні кілька останніх років була відсутня дитяча кардіохірургія. Хоча лише на Львівщині операцій на серці потребує тисяча діток. Щоб це виправити, уже завтра ми почнемо оперувати. Вік наших пацієнтів – від 3 місяців до 16 років. Це будуть як відкриті операції, так і ендоваскулярні.

Мета – дати шанс на життя малюкам із вродженими вадами, а також розвинути дитячу кардіохірургію на Західній Україні.

Лише на Львівщині таких операцій потребує тисяча діток. Усі деталі – у відео :

Про потребу і перспективи розвитку дитячої кардіохірургії розказують наш керівник Oleg Samchuk та засновник Novick Cardiac Alliance Вільям Новік.

ВАЖЛИВО!

Ще є можливість потрапити на консультацію, а за потреби лікарі можуть включити дитину до плану операцій і безоплатно усунути ваду! Або цього разу, або під час наступного візиту уже за кілька місяців.

Телефони для звернень:
0660180919
0671180919

Серця діток мають битися!

Голос Сокальщини на GoogleNews