Листи до редакції

У Львові прийняли два рішення у сфері містобудування

Сьогодні, 3 вересня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради розглянули низку питань у сфері містобудування. Відтак члени виконкому підтримали два проєкти рішень, одне питання вилучили під час формування порядку денного та розгляд одного питання перенесли задля доопрацювання.

Зокрема, підтримали питання:

– Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.03.2021 № 194.

«На сьогодні у лікарні швидкої допомоги перебуває 110 хворих. На вул. Мазепи вибудувано нове ковідне відділення. Його треба запускати в роботу. Щоб це зробити, набагато ефективніше, потрібно, щоб цей мостик був. Його потрібно збудувати дуже швидко. Це важливо, тому що інший зв’язок є значно довшим по часу. Йдеться про складну конструкцію і архітектори цим сьогодні займаються. З точки зору земельних питань ми, звичайно, на сесію все винесемо», – акцентував міський голова Львова Андрій Садовий.

– Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.07.2021 № 555.

Перенесли задля детальнішого ознайомлення та доопрацювання питання «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ПП «Перлина Львова» незавершеного будівництва з розширенням за рахунок надбудови та пристосуванням під кафе-бар на пл. Князя Ярослава Осмомисла, 3 – пл. Звенигородській, 4 у м. Львові».

А також вилучили під час формування порядку денного питання «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Л.А.Д.А.» торгово-офісної будівлі з підземним паркінгом на вул. С. Петлюри, 47 у м. Львові».

Додамо, що під час сьогоднішнього засідання прийняли рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 18.09.2020 № 828», що передбачає демонтаж тимчасової споруди на пл. Галицькій, 10.

відео: Андрій Андрух

Голос Сокальщини на GoogleNews