Листи до редакції

У Львові відбудеться хакатон технологічних рішень у сфері БПЛА

12-13 серпня у Львові відбудеться хакатон технологічних рішень у сфері безпілотних літальних апаратів – SkySolutions. Тут говоритимуть та спробують розв’язати актуальні проблеми виробників у сфері БПЛА, а також демонструватимуть продукти потенційним інвесторам та благодійним фондам.

Львівський хакатон технологічних рішень у сфері БПЛА SkySolutions об’єднає спільноту виробників різних типів безпілотних літальних апаратів задля покращення їхніх продуктів та посилення взаємодії між підприємцями.

До події можуть приєднатися як індивідуальні розробники, які працюють над розробкою БПЛА, так і команди, що вже мають готові продукти, а також представники благодійних фондів та інвестори.

На хакатоні учасники зможуть:

  • Вдосконалити власні продукти або започаткувати нові, залучившись підтримкою менторів.
  • Отримати результативний нетворкінг з однодумцями та інноваторами, зустрітися з новими колегами та партнерами.
  • Презентувати власні продукти перед представниками фондів та інвесторів.

Перший день заходу, 12 серпня, буде спрямований на розв’язання актуальних проблем виробників у сфері БПЛА під супроводом менторів-експертів. У межах другого дня хакатону, 13 серпня, організатори проведуть Demo Day, на якому виробники зможуть продемонструвати свої покращені продукти запрошеним благодійним фондам та потенційним інвесторам.

Хакатон триватиме 12-13 серпня (субота-неділя) у Львові. Реєстрація на захід за посиланням.

Захід відбудеться офлайн, з дотриманням правил безпеки. Місце проведення повідомлять зареєстрованим учасникам за кілька днів до події. Хакатон відбудеться у межах Львівської територіальної громади, однак організатори рекомендують подбати про можливість добирання до локації автомобілем.

Контактна особа – Юрій Ломіковський, +380964137622.

Організатори заходу: Lviv Tech Cluster у співпраці з Tech Startup School та КУ Інститут міста.

Голос Сокальщини на GoogleNews