Листи до редакції

У Львові вперше в Україні прооперували дитину з допомогою робота-хірурга daVinci. Відео

Три години на усунення спайок та три проколи по 8 мм замість розрізу черевної порожнини – робот Da Vinci прооперував першу дитину в Україні! Це і є сучасна медицина, яка відтепер доступна і маленьким українцям

Про це Голосу Сокальщини повідомили у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова.

Пацієнтка – 13-річна дівчинка, що народилася із патологією кишківника. Ваду тричі намагалися усунути під час операцій, але складні хірургічні втручання тільки погіршили стан. У дитини розвинулася рецидивуюча кишкова спайкова непрохідність. Вона страждала від болей, що супроводжувалися блювотою.

До речі, у розвинутих країнах, де медицина є пріоритетом, такі патології усуваються саме за допомогою роботичних систем Da Vinci.

Операцію виконували дитячий хірург Андрій Дворакевич, хірурги Андрій Стасишин та Артур Гураєвський, анестезіолог Віктор Юрченко.

Уже зараз можна стверджувати: операція минула успішно. Ранній післяопераційний період є задовільний. Дівчинку більше не турбують болі в животі, вона встає з ліжка і уже навіть ходить коридором.

І хоча попереду у нашої пацієнтки ще тривала реабілітація, вона має хорошу перспективу назавжди забути про свою проблему.

Зазначимо, робот-хірург daVinci у державних і комунальних лікарнях України є лише у Львові. Його лікарні наприкінці минулого року подарувала поштово-логістична група компаній Meest. Ще один робот daVinci в Україні є у приватній клініці у Вінниці.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.