Листи до редакції

У Львові здійснюють високоточну візуалізацію новоутворів головного та спинного мозку

Надсучасна та високоточна візуалізація новоутворів головного та спинного мозку – уже на потоці лікування пацієнтів Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова

Спеціалісти Центру нейрохірургії та неврології Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова вперше провели втручання з використанням інтраопераційного УЗД-апарату BK-5000 відомої компанії BK Medical. Це надточний та один з останніх найкращих у світі УЗД-апарат, який забезпечує візуалізацію ПРЕМІУМ класу при нейро- та загальній хірургії просто під час операцій.

Приставляючи датчик такого апарату до відкритої ділянки мозку під час операції, нейрохірурги можуть чітко побачити межі пухлини, оцінювати її об’єм та локалізацію, а також ступінь ліквідації хірургом.

Серед прооперованих – уже чотири пацієнти. Інтраопераційний УЗД-апарат успішно допоміг визначити розташування новоутвору у 57-річного чоловіка із Самбірського району із підозрою на інсульт. Після операції у скорому часі у нього почали відновлюватись раніше порушені функції мовлення та рухів.

Так само успішно було видалено пухлину у шийному відділі хребта, яка стискала спинний мозок у 51-річного пацієнта з Рівненщини, а також новоутвір у правій лобній частці 51-річній жінці із Тернопільщини.
А виявлена у 52-річного чоловіка вроджена артеріовенозна мальформація – аномальне сплетіння розширених вен та артерій – вимагала потужної візуалізації. І саме завдяки BK-5000 хірурги змогли побачити локалізацію артерій і шляхи відтоку крові. Тож чоловік уже самостійно ходить.

Після операції пацієнти швидко повернулися до свідомості, а головне продовжують жити без жодних неврологічних порушень.

Щороку спеціалісти Центру нейрохірургії та неврології проводять понад 1000 оперативних втручань та близько 500 з них пов’язані із видаленням новоутворів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.