Листи до редакції

У місті Сокаль виявлено скид стічних неочищених вод в дощову каналізаційну мережу

3 проби води взято з каналу дощових стоків, що впадає у річку Західний Буг з метою проведення лабораторних досліджень

Під час проведення заходів державного нагляду (контролю) на території міста Сокаль в рамках розгляду звернення громадян спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції було відібрано 3 проби води з каналу дощових стоків, що впадає у річку Західний Буг з метою проведення лабораторних досліджень.

Про це повідомили у Державній екологійчній інспекції.

За результатами проведених аналізів виявлено, що у воді з каналу по вулиці Макаренка є суттєві перевищення гранично допустимих норм по завислих речовинах, азоту амонійному, нітритах, біологічному та хімічному споживанню кисню (ХСК – в 9,5 рази), залізу загальному, низький вміст розчиненого кисню. Слід зазначити, що при візуальному обстеженні вода мала сірий колір та різкий неприємний запах.

Державною екологічною інспекцією у Львівській області скеровано лист на адресу Сокальської міської ради із зобов’язанням забезпечити контроль за додержанням природоохоронного законодавства на підпорядкованій їм території, відповідно до делегованих повноважень.

Крім цього, скеровано лист у Відділення поліції № 2 Червоноградського районного відділу поліції ГУНП у Львівській області щодо встановлення осіб, які здійснюють скид стічних неочищених вод у дощову каналізаційну мережу міста Сокаль, що призводить до забруднення річки Західний Буг.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.