Листи до редакції

У свідоцтві про народження львівських двійнят вкажуть різні дати та різні міста

У Львівському обласному центрі екстреної допомоги та медицини катастроф розповіли про унікальний не лише для України випадок

У породіллі з Пустомит, що недалеко від Львова, мала з’явитися двійня, повідомляє Львівський перинатальний центр.

Коли почалися роди, швидка не встигла доїхати, тож дівчинка народилася вдома. Пізніше жінку привезли до перинатального центру Львова, де вже наступного дня з’явився на світ хлопчик.

У свідоцтві про народження дітей вкажуть різні дати та різні міста, хоча вони двійнята.

«Час близився до опівночі, мали з водієм Ростиславом Оленичем того дня важку зміну – виклик за викликом», – розповідає фельдшер з медицини невідкладних станів Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф бригади №814 Леся Нікула.

«Це зараз з усмішкою пригадуєш той випадок, а тоді мобілізували всі свої зусилля і думали лиш про фахову допомогу. Пологи очікувались на 17 лютого, тож майбутня мамочка того дня про перейми не думала, каже, повечеряла і подумала, що просто живіт болить… Щодо діток, то манюня йшла першою, народилася дуже швидко, хлопчик же був у сідничному положенні, щасливо народився в пологовому будинку», – розповідає Леся Миколаївна.

«А ще так вийшло, що дівчинка народилася одного дня в населеному пункті Пустомитівщини, а її братик – уже наступної доби у Львові  Та й випадку за всю мою роботу на «швидкій» такого не було: щоб пологи – і двійня», – каже медик.

Ми ж безмежно дякуємо нашим працівникам за те, що можуть вмить «перевтілюватись» у акушерів та неонатологів. За те, що допомагають людям і що вибрали найблагороднішу із професій!

317207687

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.