Листи до редакції

Вчимося порівнювати ціни в інтернет-магазинах

Як говоритися, якщо немає різниці, навіщо платити більше? І дійсно, який сенс переплачувати гроші за телевізор або праску в одному магазині, якщо їх можна купити дешевше в іншому. Але от питання, як це зробити? Як знайти найнижчу ціну? Не бігати ж по магазинах, порівнюючи їх. Благо, є інтернет і спеціальні сайти, де в 1 клік мишки можна порівняти ціни інтернет-магазинів з усієї України.

Такі сайти називаються інтернет-гіди по магазинах. Вони акумулюють інформацію про всілякі товари та їх цінах. Вам залишається тільки знайти потрібний товар і замовити його по самій мінімальною ціною. Одним з таких сервісів в Україні, які надають вам можливість порівняти є інтернет-портал nadavi.com.ua. Можливості порталу дозволяють вам порівняти ціни різних товарів серед багатьох інтернет-магазинів. При відкритті сайту ви відразу можете вибрати тип товару, додаткові характеристики. Зареєструвавшись на сервісі, вам на пошту буде приходити інформація про товари, які вас цікавлять. У разі, якщо у вас виникнуть питання щодо роботи сервісу, ви завжди зможете звернутися до консультанта. Додатково коистувачу надаєтсья можливість вибрати регіон, де він хоче купити товар. Хоча варто зауважити, що на даний момент поштові сервіси доставляють товар до дверей замовника. Тому проблем з доставкою у покупця не виникне.

Як працюють інтернет-гіди?

Інтренет-магазин надає сайту інтерент-гіду інформацію про свої товари, їх опис та ціни.

Сайт-гід формує картку товару, як у звичайному інтернет-магазині. У картці ви знайдете:

– опис товару, яке надається виробником,

– магазини, в яких можна купити вибраний товар,

– ціни на цей товар у різних магазинах (актуальність ціни залежить від інтернет-магазину, в якому безпосередньо продається товар).

З додаткових можливостей – ви зможете вибрати місто, в якому хочете порівняти ціни і товари.

Після того, як ви визначилися з вибором:

– замовте товар прямо з сайту інтернет-гіда. У цьому випадку сайт-гід передасть ваше замовлення в зазначений інтернет-магазин,

– або ж перейдіть на той сайт, де ціна вам сподобалася найбільше, і самостійно оформите замовлення вже там.

Важливо розуміти, що сайт інтернет-гід не продає товари, а тільки надає про них інформацію. На ньому ви можете провести пошук товарів в інтернет-магазинах і відправити в ці магазини замовлення, але не більше того. До речі, ця послуга для вас абсолютно безкоштовна.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.