Листи до редакції

Учні та батьки Стаївської школи на Сокальщині зібрали гостинці воїнам на Схід

«Благословляю, синку, на війну…»

Цими словами чудова поетеса Oksana Karnaga окреслила долю, яка зараз спіткала нас. Україна – мати благословила на війну із підступним загарбником своїх найкращих синів. Багато з них, на жаль, назавжди залишаться юними. Багато змагаються за життя у військових госпіталях. Сміливі, віддані боронять кордони рідної землі, тримають для нас небо, охороняють мирний сон…

Не може в Україні бути жодної людини, байдужої до подій, які відбуваються на Сході! Найрішучіші стали волонтерами – жертвують своїм часом, комфортом, іноді власним здоров’ям заради допомоги тим хлопцям, які на передовій. Такі люди завітали сьогодні до нашої школи – це поетеса, доля якої тісно пов’язана із нашими теренами і яка благословила на війну двох своїх синів, – Оксана Карнага, та депутат обласної ради, підприємець Ігор Грабінський. Вже завтра власним бусом Ігор Миронович їде на Схід – у ті місця, де його найбільше чекають захисники, де потрібно підвезти нашим хлопцям речі, які так їм зараз необхідні.

Тішимося, що наші учні та їхні батьки, мешканці наших сіл не були байдужими до волонтерської акції. Змогли зібрати гостинці воїнам сім’ї наших учнів: Заворотюків Романа та Андрія, Дашковського Дмитра, Гулича Андрія, Сала Миколи, Костюкевича Максима та Мар’яна, Кулика Олексія, Гулич Яни, Шеленговича Романа, Остапчука Богдана, Дмитрука Олега, Цекот Вікторії та Романа, Лінинського Богдана, Паславського Віталія, Саноцьких Іванни та Романа, Сідельник Дарини, Яремчука Максима та Артема, Шуліги Матвія, Телепко Софії, Прободяк Ангеліни та Лешика Романа, Марців Аліни, Волинця Дениса, Білецького Павла, Гладюка Юрія, Мартинюк Ані. Активно долучилися до збірки також вчителі школи і жителі сіл Лука Надія, Огурцова Оксана.

Пам’ятаймо, що той, хто щедрий, ніколи не збідніє, а буде благословенний Господом!

Стаївська школа

65981607
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.