Листи до редакції

Учні-винахідники з Сокаля просять допомоги для поїздки на конкурс FIRST Lego League

Допоможемо юним винахідникам Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. 4 поїхати на конкурс FIRST Lego League

Друзі, як ви вже знаєте, у Сокальській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №4 учні активно займаються робототехнікою, адже школа виграла грант від Громадської організації “Інноваційні освітні технології” на матеріальне забезпечення школи робототехнікою.

Про це Голосу Сокальщини повідомили у Сокальській школі №4.

Однією з умов підписаного меморандуму є участь у міжнародній програмі-конкурсі FIRST Lego League від американської організації FIRST, що займається підтримкою та популяризацією наукових досліджень та винахідництва, насамперед серед молоді.

FIRST Lego League дає змогу юним науковцями з різних куточків України поринути у світ науки, познайомитися одне з одним та показати свої вміння у трьох конкурсних категоріях, серед яких демонстрація результатів у конструюванні робота.

Наші учні вже з початку навчального року та протягом усіх зимових канікул активно готуються до змагань!

У цьому році ми будемо однією з 4 команд Львівської області, які мають можливість взяти участь у відбірковому турі.

Цьогорічний регіональний відбірковий фестиваль для команди учнів Сокальської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 відбудеться 22 лютого у Львові. Для участі у фестивалі необхідно сплатити організаційний внесок у розмірі 600 грн за одного учасника команди, а цього року наша команда має амбітні плани поїхати у повному складі – 10 учнів. Для того, щоб наші мрії та задуми здійснилися ми просимо усіх, хто має таку можливість, допомогти нам фінансово чи у будь-який інший спосіб – ми відкриті до співпраці.

На даний момент загальна сума, якої ми потребуємо для участі учнів Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. 4 у фестивалі, становить 6000 грн. (10 учасників команди × 600 грн =6000 – організаційний внесок за команду). На жаль, наш бюджет зараз обмежений.

Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу, і внесок будь-якого розміру буде цінним для нас і наближатиме до участі у фестивалі.

Реквізити: картка ПриватБанку 5168 7426 0379 7832 Гаврилюк Василь Володимирович, тренер команди, вчитель математики та фізики у Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. 4

Будемо вдячні за репост!

750792535
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.