Листи до редакції

В Червонограді формуватимуть пакети першої необхідності для мешканців у кризовій ситуації

Як повідомили в Червоноградській міській раді, керівник штабу з ліквідації коронавірусу Дмитро Балко доручив:

 Організувати пункт збору продуктів тривалого зберігання, медичних засобів і засобів гігієни для формування пакетів допомоги першої необхідності та провести необхідне інформування, в тому числі серед підприємців, благодійників тощо, про функціонування цих пунктів.
 Спільно з громадською радою, громадськими організаціями, благодійними фондами та волонтерами організувати формування та доставку пакетів допомоги першої необхідності до мешканців, які опинилися в кризовій ситуації, відповідно до звернень на «гарячу лінію».
 Забезпечити надання соціальними робітниками соціальних послуг одиноким особам похилого віку, які перебувають на обліку в територіальному центрі (у першочерговому порядку тим особам, яким надаються соціальні послуги догляду вдома), в частині забезпечення життєво необхідних потреб (доставка ліків, продуктів харчування, санітарно-гігієнічних засобів, зв’язок із сімейним лікарем).
 Забезпечити працівників системи соціальної сфери та осіб, які будуть забезпечувати доставку пакетів допомоги першої необхідності до мешканців, які опинилися в кризовій ситуації, засобами індивідуального захисту.
 Залучити суб’єкти господарювання до надання допомоги незахищеним мешканцям міста, які опинилися в кризовій ситуації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.