Листи до редакції

В дитячій лікарні у Львові зробили ремонт нейрохірургічної операційної та встановили сучасне обладнання. Фото

В дитячій лікарні на Орлика у Львові зробили спеціальний ремонт та встановили сучасне обладнання. Це вже друга такого високого класу операційна (після травматологічної) у цій лікарні

Серед сучасного обладнання: ультразвуковий хірургічний аспіратор, мікрохірургічний інструментарій, систему безпровідної камери до операційного світильника, сепаратор клітин крові, ультразвукову мийку, моніторинг цілісності нервів, змонтована нова операційна лампа та консоль.

Зі слів лікаря-нейрохірурга Тараса Миктина, використання даного обладнання допоможе оперувати складні новоутвори головного мозку, новоутвори спинного мозку будь-якої локалізації, мінімізує неврологічні і нейрофізіологічні ушкодження у післяопераційних пацієнтів, значно скоротить тривалість оперативних втручань, мінімалізує крововтрати у пацієнтів, зменшить потреби у препаратах крові і кровозамінниках, які є дорогими, важкодоступними, мають побічні дії і можуть давати ускладнення.

Окрім того, дане обладнання зменшить медикаментозне навантаження на пацієнта під-час оперативного втручання (зокрема наркотичних препаратів), створить реальні можливості підвищення якості та тривалості життя пацієнтів після проведення хірургічного втручання.

Загалом, зі слів головного лікаря дитячої лікарні Дмитра Квіта, дана операційна — це новітні технології в плані будівництва та дизайну таких об’єктів з дотриманням всіх санітарно-епідемічних норм і є комфортною для роботи персоналу.

Варто зазначити, що операційна виконана по аналогії операційних у партнерській клініці SickKids міста Торонто (Канада).

Також для відділення інтенсивної терапії новонароджених та недоношених дітей повністю обладнано 4 реанімаційних місця, які включають: інкубатори високого класу, апарати ШВЛ і апарати ШВЛ високого класу, реанімаційні столи, слідкуюча апаратура, інфузомати.

Для відділення інтенсивної терапії для дітей старшого віку було придбано апарати ШВЛ, один з цих апаратів є із вбудованим інтелектуальним режимом. Тобто, в залежності від показників оксегинації крові пацієнта, апарат сам може вводити корективи по вентиляції. Дефібрилятор високого класу високої потужності, який пройшов сотні випробувань і є абсолютно надійним. Аспіратори для відсмоктування рідин з ран та верхніх дихальних шляхів, які є мобільними, слідкуюча апаратура, шприцеві насоси, наркозні станції.

Апаратура була придбана на умовах лізингу Львівською міською радою.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.