Листи до редакції

У Катедральному храмі в Сокалі буде образ покровителя природоохоронців – св. Губерта

12 липня в Катедральному храмі свв. апп. Петра і Павла в Сокалі освячено образ св. Губерта, покровителя лісників та мисливців, який подарувала родина Країнських із Польщі.

Єпископ Михаїл Колтун привітав представників родини Країнських, які походять із села Переспа, Сокальського району. Архиєрей зазначив: «Святий Губерт матиме місце у цьому Катедральному храмі, щоби любов до природи була культивована та окультурена. Дуже знаково, що в день храмового празника образ святого Губерта входить в цей храм. В такий спосіб це буде послідуючий крок розвитку цієї екологічної теми, яка має пріоритет в Катедральному храмі, щоби розвиватися. Це велике послання Святішого Отця «Славен будь Боже за все сотворіння і за рід людський» є для того, щоби ми могли наповнювати наше життя Євангельським змістом».

Отець Ярослав Кащук, адміністратор храму, наголосив: «Будучи пристрасним мисливцем, Губерт навернувся до Бога і згодом почав навертати людей. Тож Господь дав йому велику ласку – чудо оздоровлення інших. Ми дуже тішимося, що і в нас, в Катедральному соборі, буде таке місце, де можна прийти всім, особливо природоохоронцям, щоб помолитися». Звертаючись до польської делегації, отець Ярослав сказав: «Дякуємо, що ви ділитеся як берегти природу та весь сотворений світ».

Пан Анджей Країнскі відповів: «Дорогі браття і сестри українці! Ми зустрілися тут минулого року з Владикою. Потім гостили українську делегацію в Гданську. Показали їм те, що найгарніше і думаю, що вони повернулися сюди задоволені. Те, що можемо подарувати для цього храму образ св. Губерта – це наша радість та щастя. Для нас це велика честь!»

Популяризація особи св. Губерта та культури мисливства в Україні відбувається за тісної співпраці відділу капеланства мисливців Сокальсько-Жовківської єпархії, Гданського управління Польського товариства мисливців та Жовківського лісового господарства.

Прес-служба єпархії

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.