Листи до редакції

В Клінічній лікарні швидкої допомоги Львова просять повідомляти про дітей з вадами серця

Його перемогу вона розцінює, як свою власну. Щастя в її очах і усмішка на обличчі – непідробна емоція. Його боротьба – це і її боротьба.

На фото, яке для нас стало своєрідним символом місії Novick Cardiac AllianceNovick у Львові, медсестра Лорен ніжно пригортає до себе 7-місячного Максимка. Він народився із вадою серця і без операції не мав шансів вирости, та нині це, на щастя, в минулому.

Максимко опинився серед 26 діток, сердечка яких протягом двох останніх тижнів полагодили у нашій лікарні. І саме Лорен, яка все своє життя присвятила турботі про дітей, спершу працюючи в одній з провідних клінік світу Royal Children’s Hospital, а зараз – в Novick Cardiac Alliance, була серед тих, хто виходжував його в реанімації.

20 діток, включно з Максимком, уже поїхали додому. Шестеро поки перебувають в лікарні.
Ми ще раз щиро хочемо подякувати Вільяму Новіку та його команді за те, що спільно з нашими лікарями та медсестрами допомагали діткам одужати.

Також особлива подяка директору Amosov National Institute of Cardiovascular Surgery Василю Лазоришинцю, який допомагав нам у налагодженні співпраці з американськими колегами!

Ми дуже цінуємо цей крок і підтримку дитячої кардіохірургії не тільки в Лікарні швидкої допомоги, а у всій Західній Україні.

В лікарні з нетерпінням чекаємо на наступний візит іноземних колег, який відбудеться уже за кілька місяців.

Тож, якщо ви знаєте родини, дітки в яких мають вади серця, розкажіть їм про Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги міста Львова

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.