Листи до редакції

В ЛОДА нагородили кращих спортсменів області

У Львівській обласній державній адміністрації під час підсумкової наради з керівниками галузі фізичної культури та спорту районів, міст обласного значення і об’єднаних територіальних громад нагородили переможців та призерів обласних комплексних змагань за програмою 28 спортивних ігор Львівщини.

В 16-ти видах спорту змагалися 34 команди: 20 команд районів, 9 команд міст обласного значення та 5 команд об’єднаних територіальних громад. Переможцями серед міст визнано: І місце – м. Червоноград (983 бали); ІІ – м. Самбір (947 балів); ІІІ – м. Новий Розділ (927 балів).  Загалом у цьогорічних спортивних змаганнях Львівщини блискуче виступили червоноградські баскетболісти, волейболісти, плавці, легкоатлети, боксери, дитячі футбольні команди, шахісти, спортивні сім’ї, представники інших видів спорту.

Задіяні як загальноосвітні, професійно-технічні навчальні заклади, так і спортивні клуби, федерації, громадські організації, спорторганізації трудових колективів. Належно функціонує і розвивається спортивна інфраструктура міста. В Червонограді відбуваються змагання різного рівня. Це – результат співпраці міської влади і громади.

На урочистостях у Львівській облдержадміністрації нагороду Червонограда як переможця обласних комплексних змагань за програмою 28 спортивних ігор Львівщини приймав начальник відділу фізичної культури і спорту Червоноградської міської ради Валерій Гаврилюк.

Голос Сокальщини на GoogleNews