Листи до редакції

В міській дитячій лікарні Львова оновили ігровий майданчик та заїзд для маломобільних пацієнтів

Тепер в міській дитячій клінічній лікарні Львова не лише комфортно, а й дуже затишно. Тут реконструювали дитячий ігровий майданчик, а також модернізували заїзд для маломобільних пацієнтів. Про це розповів головний лікар дитячої лікарні Дмитро Квіт.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

«Ми зробили ще один крок для покращення комфорту пацієнтів. Ми оновили ігровий майданчик, розширили його, і зробили якомога зручнішим для дітей. Також ми зробили огорожу і окремий вхід — тому тепер вхід в лікарню зовсім не нагадує лікарняний — він дуже яскравий і кольоровий. Це допоможе дітям психоемоційно легше переносити лікування.

В нас є потужне неврологічне відділення, і ми підписали три реабілітаційних пакети з Національною службою здоров’я України — це пакети на реабілітацію неврологічних і травматологічних хворих, та реабілітацію дітей раннього віку, які мали проблеми при народженні. Практично, в області це єдина лікарня, яка має таких три пакети реабілітаційної допомоги. І враховуючи значне збільшення потоку пацієнтів і труднощі в їх переміщенні, ми модернізували ці пандуси. Тому ми покращили доступ до лікарні маломобільним групам, а відтак, отримали державний сертифікат про доступність нашої лікарні, і вже зможемо підписати угоди на фінансування цих трьох реабілітаційних пакетів.

Це дуже важливо — щоб діти і їхні батьки могли почувати себе зручно і затишно в лікарні та біля неї”, — розповів Дмитро Квіт, головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Львова.

До слова, роботи тривали упродовж місця. Вартість модернізації пандусів — близько 50 тис грн, і це позабюджетні кошти лікарні. Майданчик в лікарні реконструювали своїми силами.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.