Листи до редакції

В область надійшло 30 тисяч доз вакцини “CoronaVac”

Львівщина отримала нову партію вакцини від коронавірусної хвороби “СoronaVac”, у кількості 30 000 доз. Цю вакцину розробила китайська біофармацевтична компанія Sinovac Biotech

Вакцина виготовлена за технологією, якій вже понад 70 років. Йдеться про інактивовану вакцину, яка містить у своєму складі неактивний, “вбитий” вірус. Організм реагує на нього та виробляє імунітет.

Першу вакцину за цією технологією розробили 1955 року – це була вакцина від поліомієліту.

“Наступний крок пандемії залежить від нас самих, а саме наскільки високий рівень вакцинації буде в області зараз. Аби побачити як будуть розгортатись події у майбутньому, необхідно озирнутись в минуле. З появою різноманітних інфекційних захворювань, їх перебіг та припинення контролювали вакцинами. Тому, коли у боротьбу проти коронавірусу вступили вакцини, це збільшило наші шанси на перемогу. Цього року ми набагато краще підготовлені та забезпечені усім необхідним, а найголовніше ми маємо ефективні вакцини. Тож поширення COVID-19 повністю залежатиме від нас та нашої відповідальності. Вакцин в області є достатньо. Скористайтесь ними!”, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Нагадаємо, що загалом на Львівщині провели 1 505 269 щеплень, з них – 417 286 вакциною “СoronaVac”.

Голос Сокальщини на GoogleNews