Листи до редакції

В Одесі відбувся 20-й Всеукраїнський турнір юних фізиків

Львівщину на ньому презентувала команда Сокальської МАН. В неї входили учні ЗШ ІІІІ ст. – ліцей м. Великі Мости, які блискуче виграли обласний турнір. Склад команди: Сергій Чикало (10 клас), Роман Макар, Роман Небожук, Любомир Висоцький, Тарас Карпевич (всі 11 клас – члени Сокальської МАН і Оля Руда (11 клас).

У турнірі взяли участь, крім нашої, ще 17 команд провідних фізикоматематичних ліцеїв України при різних вищих навчальних закладах.

Сокальська команда провела п”ять поєдинків, в яких здобула дві перемоги і один раз була другою. Ми перемогли не одну команду, яка в підсумку стала призером. А це дев”ять команд, які зайняли відповідно з третього по дев`яте місце. До останнього п`ятого поєдинку наша команда мала реальні шанси ввійти в призери, але брак досвіду та ряд інших несприятливих факторів дозволив нам поділити місця з 11 по 14. Проте і на нашій вулиці було свято. Оля Руда здобула третє місце в особистому заліку, а команда нагороджена спеціальною відзнакою оргкомітету за найвищий абсолютний результат у четвертому поєдинку.

Незважаючи на розчарування, адже результат про який мріяли, був дуже близько, члени сокальської команди залишились задоволеними. І коли після нагородження переможців, наші учні сфотографувались з переможцями турніру разом з кришталевим кубком, капітан команди Сергій Чикало сказав новим друзям «До побачення». А переможцем, як і минулоріч, стала команда м. Харкова під керівництвом відомого науковця, автора багатьох підручників і збірників задач з фізики І. Гельгафта. Юні фізики збагатились досвідом боротьби з кращими командами України

Ігор КІРИК, Юрій КІРИК, вчителі школи та Сокальської МАН.

Трансферы и состав на NHL-Transfer.Ru

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.