Листи до редакції

В ПП”Шегині” прикордонники затримали трьох громадян Індії

Учора ввечері прикордонний наряд від відділу «Шегині» Львівського загону доповів до підрозділу про виявлення руху автомобіля «Форд» на околиці одного з н. п. Яворівського району, що поблизу кордону з Польщею.

Для перевірки інформації від прикордонного підрозділу вибула група реагування. За кількасот метрів до держрубежу прикордонники зупинили автівку, якою керував громадянин Індії.

Крім нього в авто знаходились троє пасажирів, теж громадян Індії, з документами, що посвідчують особу.

Охоронці кордону встановили, що іноземці прибули в Україну законним шляхом та навчаються на третьому курсі в одному з медичних навчальних закладів Львова. Вони також мали посвідки на тимчасове проживання в Україні. Іноземні студенти, напевно, вирішили не продовжувати навчання в Україні та використати його як прикриття для подальшого незаконного перетинання кордону з країнами ЄС. Проте їхні плани зруйнували прикордонники.

Порушників доставили в прикордонний підрозділ для подальшої перевірки та складання відповідних адміністративних документів. За спробу незаконного перетинання державного кордону, вчинене групою осіб, їм доведеться відповідати за ч . 2 ст. ст 204-1 КУпАП. Їм загрожує штраф у розмірі від 8 500 грн до 13 600 грн кожному або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб.

Подальшу долю іноземців вирішуватиме суд.

Голос Сокальщини на GoogleNews