Головна / Листи до редакції / В пункті пропуску “Угринів” під капотом автомобіля громадянка приховала понад 600 штук білизни

В пункті пропуску “Угринів” під капотом автомобіля громадянка приховала понад 600 штук білизни

«Небезпечний» вояж

Учора громадянка України як водій автомобіля «RENAULT KANGOO» поверталась з приватної поїздки з Республіки Польщі в Україну через митний пост «Угринів» смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор». На підставі аналізу та оцінки ризиків автомобіль було скеровано в місце поглибленого огляду транспортних засобів. Там митники виявили понад 600 шт. білизни: шкарпеток, лосин, бюстгальтерів тощо.

Прихований від митного контролю товар містився за декоративними обшивками задніх та бокових дверей автомобіля, в нішах під передніми сидіннями, а також під капотом автомобіля.

Так, громадянка вчинила дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України вказаних товарів з використанням способів та засобів, що утруднюють їх виявлення. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Товар та авто вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 + 8 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!