Листи до редакції

У найбільшому рівненському університеті монополізують інтернет-послуги для провайдера мера-«регіонала»?

На мережу у гуртожитках рівненських студентів зазіхає фірма, яку пов’язують з однопартійцем Президента НУВГП Миколи Сороки. Діючу студентську мережу можуть викинути. Колаж ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ

Керівництво Національного університету водного господарства та природокористування має намір замінити інтернет-провайдера у своєму студмістечку. Про це стало відомо студентам, які звернулися до журналістів з проханням допомогти уникнути монополізації цього ринку послуг.

«Я проживаю в гуртожитку НУВГП, – пише на електронну пошту ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ студент, який попросив не називати його імені. – Користуюсь послугами студентської мережі Campus Networks з перших днів навчання… Провайдер мене повністю задовільняє і змінювати його на інший не маю бажання. Аналогічну думку мають інші студенти студмістечка НУВГП. Останнім часом пішли чутки, що у нас з’явиться новий провайдер і що теперішньої мережі не стане взагалі.»

Зі слів студента, три дні тому в особистому кабінеті мережі Campus Networks з`явилось повідомлення:

«Шановні Абоненти студентської Інтернет-мережі Campus Networks!

Вважаємо за потрібне повідомити Вас про те, що керівництвом вашого навчального закладу (НУВГП) було прийняте непублічне рішення замінити оператора, що надає студентам послуги з доступу до мережі Інтернет в гуртожитках студмістечка, з порушенням діючих умов співпраці з Campus.

Просимо Вас віднестися з розумінням до можливих перебоїв у роботі мережі та доступу до Інтернет у найближчі дні. Вони можуть бути викликані неправомірними діями конкуруючої фірми, або технічного персоналу НУВГП, які можуть порушити цілісність та нормальне функціонування нашої мережі.

Ми будемо намагатися надавати найкращий Інтернет-сервіс за будь-яких умов, доки керівництво НУВГП дозволятиме це робити. Будемо надіятися, що відповідальні особи ВУЗ-у дослухаються до думки і бажань студентів».

Про очікувану зміну провайдера повідомили і на рівненському форумі:

А ось які ціни на обслуговування пропонує для студентів Рівного Campus Networks:

на постійний доступ до Інтернет без обліку трафіка *

Швидкість
(цілодобо)
–    Місячна
абонплата
5 Мбіт/с   60.00 грн.
25 Мбіт/с   75.00 грн.
50 Мбіт/с   100.00 грн.
100 Мбіт/с   120.00 грн.

«В нашому деканаті підтвердили тарифи та умови підключення, які були озвучені на форумі.
Також вони підтвердили що мережі "Кампус" більше не буде» – пише студент на електронку ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ і додає. – «Нас повністю влаштовує швидкість інтернету, ціна, якість студентської мережі Campus Networks. Підключатись до мережі Тріолан Ми не хочемо, але нас напевно будуть примушувати, або не залишать альтернативи.»

Студентська мережа Campus Networks, яка надає послуги інтернте-провайдера для рівненських студентів МЕГУ, РДГУ та НУВГП підтверджує інформацію про те, що їх хочуть викинути з ринку надання послуг доступу до інтернету у студмістечку рівненського «водника».

– Як розповіли нам працівники «водного», завтра планується зустріч «Тріолана» з керівництвом вузу. А в п’ятницю наших працівників не пускали на територію студмістечка, мовляв, у нас немає угоди на обслуговування. В той же час студенти розповідають, що саме в цей час по поверхах гуртожитку ходили якісь чоловіки, розглядали і фотографували наші мережі, – розповідають працівники Campus Networks, які попросили не називати їхніх імен. – Також дали зрозуміти, що нам залишилося працювати тут лише місяць. А "Тріолан" нібито пообіцяв робити 5% відрахувань зі студентських проплат на рахунки "водника" як благодійну допомогу.

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА отримала копію листа, якого керівник мережі Campus Networks спрямувала сьогодні в.о.ректора НУВГП Михайлу Корецькому на президенту цього ж ВНЗ, народному депутату від Партії регіонів Миколі Сороці.

Взяти коментар в керівництва рівненського «водника» наразі не вдалося. Проректор з науково-педагогічної роботи та адміністративно-господарського забезпечення Петро Мельниченко, до якого журналіста ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ спрямували за коментарем, з самого ранку або «на території корпусу», або «на нараді в ректора», а щойно «поїхав у гуртожиток».

Голос Сокальщини на GoogleNews