Листи до редакції

В санаторії “Ровесник” будуть оздоровлюватися діти з Львівської області

Львівська ОДА замовила путівки для оздоровлення 540 дітей за 3,3 млн грн у два санаторії, що знаходяться на Дрогобиччині та Сокальщині – повідомляють Варіанти.

Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА провів тендер у системі ProZorro на послуги дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які переможець тендеру має організувати до 31 серпня 2019 року.

Аукціон стартував 3 травня, участь у першому лоті закупівлі взяли організація об’єднання громадян “Санаторій “Нафтуся Прикарпаття” та дитячий заклад санаторного типу “Світанок”, які запропонували прийняли дітей за 1 676 700 грн і 1 659 147 грн відповідно. Переможцем обрали дитячий заклад санаторного типу “Світанок”.

Переможцем другого лоту обрали оздоровчо-лікувальний комплекс “Ровесник” ДП “Львіввугілля”, що знаходиться у селі Комарів Сокальського району, який запропонував 1 672 650 грн за послуги.

Додамо, очікувана вартість послуг становила 3 353 520 грн.

Як вказано у закупівлі,  Львівська ОДА замовила 540 путівок для оздоровлення 540 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки в дитячих закладах санаторного типу, розташованих на території Львівської області.

Тендер складається із двох лотів по 270 путівок, кожен вартістю по 1 676 760 грн. З цих 270 путівок, 135 путівок здійснюватимуться на рахунок 100% бюджетного фінансування, а ще 54 путівок – 90% за рахунок бюджету, 10% доплата за рахунок батьківських коштів.

Послуги переможець тендеру повинен надати протягом червня-серпня цього року.

Щодо вимог для санаторіїв, то площа на одну дитину в кімнаті повинна складати не менше 5 кв.м, а кімнати мають бути відремонтовані та укомплектовані необхідними меблями (ліжко, шафа, тумбочка). Харчування має бути п‘ятиразовим, а число місць в обідньому залі – не менше 100.

Крім цього, санаторії мають проводити для дітей екскурсії, організувати туристичні походи. Також на території закладу мають бути: волейбольний майданчик, футбольне поле, тенісні столи, майданчик для вогнища тощо.

За даними порталу YouControl, дитячий заклад санаторного типу “Світанок” зареєстрований з 1997 року у селі Станиля Дрогобицького району, займається діяльністю лікарняних закладів. Санаторій належить Львівській обласній організації Всеукраїнської профспілки працівників споживчої кооперації України, а керівником закладу є Орислава Дацьків.

Натомість оздоровчо-лікувальний комплекс “Ровесник” ДП “Львіввугілля” очолює Василь Карвацький. Комплекс розрахований на 450 місць.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.