Листи до редакції

В Скнилові неподалік житлових будинків виявлено артилерійський снаряд

На Львівщині знову натрапили на застарілі боєприпаси

28 березня о 10:32 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в с. Райлів Стрийського району в полі, на відстані 2 км від житлових будинків та 200 м від дороги місцевого значення було виявленопредмет ззовні схожий мінометну міну часів ІІ Світової війни.
Цього ж дня о 12:39 надійшло повідомлення, що в с. Скнилів Львівського району в лісі, на відстані 100 м від житлових будинків та 1 км від дороги Західний обхід м. Львова виявлено предмет ззовні схожий на 75 мм артилерійський снаряд часів II Світовї війни.

О 19:43 надійшло, ще одне повідомлення що в с. Стар’ява Самбірського району в лісі, на відстані 500 м від житлових будинків та 1,5км від дороги місцевого значення виявлено предмет ззовні схожий на 72 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.

За фактами виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявки до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та їх знищення.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях.

Тому, в таких випадках необхідно бути вкрай обережними, в жодному разі не чіпати предмет, схожий на боєприпас, а тим паче, не намагатися його вилучити та перенести. Про знахідку необхідно терміново повідомити місцеві органи влади або Службу порятунку за номером «101».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.