Головна / Листи до редакції / В Сокалі влада познімала прапори України

В Сокалі влада познімала прапори України

Я  пенсіонерка, тому в Сокаль їжджу не часто. Нещодавно побачила, що біля кінотеатру, за десять метрів від кафебару "Каштан", немає флагштока, на якому розвівався Державний прапор.

Пам'ятаю, як було велелюдне віче, і під звуки Гімну  його підняли у небесну блакить. Стяг  це символ звитяги і боротьби багатьох поколінь. У страшну годину московської окупації люди ховали прапор де тільки могли: за образами, в торбинці за  стріхою, закопували в гільзах у землю, але зберігали, бо то святе, бо то наше.

На міській раді майорів прапор, який був піднятий при великому піднесенні народу. А зараз вгорі на ратуші його немає.

Я можу розказати славну історію Сокальщини, Галичини, Холодного Яру і всієї України, але ніколи не зустрічала, щоб отак добровільно познімали державні прапори України. Ми ж не Донецьк і не Луганськ. Чи може, треба вийти під церкву з простягнутою рукою і зібрати милостиню на встановлення флагштока для Прапора? За той стяг мої батьки, брати, сестри і чоловік поклали своє здоров'я, благополуччя на вівтар свободи України. Коли в Донецьку з музею "Смолоскип" вкрали Стяг України та синьо-жовті прапорці-покажчики, то на другий день все оперативно відновили. А в Сокалі, біля кінотеатру, власники кафе зрізають флагшток і нічого їм за те немає, бо їм треба поставити столики. Встид і ганьба нашим депутатам. Хто ж ви в Сокалі? Прапори познімали, флагштоки порізали, на багатьох вулицях відсутні вивіски з їх назвами. Ви встидаєтесь своєї історії? Чи може, хтось хоче вивісити прапор іншого кольору?

Ганна СЕМЕНЮК.

с. Лучиці.             

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!