Листи до редакції

В Сокалі влада познімала прапори України

Я  пенсіонерка, тому в Сокаль їжджу не часто. Нещодавно побачила, що біля кінотеатру, за десять метрів від кафебару "Каштан", немає флагштока, на якому розвівався Державний прапор.

Пам'ятаю, як було велелюдне віче, і під звуки Гімну  його підняли у небесну блакить. Стяг  це символ звитяги і боротьби багатьох поколінь. У страшну годину московської окупації люди ховали прапор де тільки могли: за образами, в торбинці за  стріхою, закопували в гільзах у землю, але зберігали, бо то святе, бо то наше.

На міській раді майорів прапор, який був піднятий при великому піднесенні народу. А зараз вгорі на ратуші його немає.

Я можу розказати славну історію Сокальщини, Галичини, Холодного Яру і всієї України, але ніколи не зустрічала, щоб отак добровільно познімали державні прапори України. Ми ж не Донецьк і не Луганськ. Чи може, треба вийти під церкву з простягнутою рукою і зібрати милостиню на встановлення флагштока для Прапора? За той стяг мої батьки, брати, сестри і чоловік поклали своє здоров'я, благополуччя на вівтар свободи України. Коли в Донецьку з музею "Смолоскип" вкрали Стяг України та синьо-жовті прапорці-покажчики, то на другий день все оперативно відновили. А в Сокалі, біля кінотеатру, власники кафе зрізають флагшток і нічого їм за те немає, бо їм треба поставити столики. Встид і ганьба нашим депутатам. Хто ж ви в Сокалі? Прапори познімали, флагштоки порізали, на багатьох вулицях відсутні вивіски з їх назвами. Ви встидаєтесь своєї історії? Чи може, хтось хоче вивісити прапор іншого кольору?

Ганна СЕМЕНЮК.

с. Лучиці.             

750792535
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.