Листи до редакції

В Сокалі лікарня отримала 200 експрес-тестів для діагностування коронавірусу

Керівництво та працівники Сокальської центральної районної лікарні вдячні підприємцеві Володимиру Крілю за допомогу в забезпеченні медичного закладу засобами для виявлення коронавірусної інфекції COVID-19! Сокальська ЦРЛ отримала від Володимира Кріля 200 експрес-тестів, за допомогою яких медики зможуть вчасно діагностувати коронавірус і, у випадку підтвердження діагнозу, ізолювати хворого та призначити йому відповідне лікування.

Медичний колектив вітає соціальну небайдужість підприємців нашого міста та району, адже сьогодні від здатності підтримувати одне одного залежить здоров’я та життя тисяч людей. Пандемія коронавірусу SARS-CoV-2 – найстрашніша біда, з яким людству довелося зіштовхнутися за останні десятиліття, виклики перед нами безпрецедентні. Але ми віримо, що подолаємо його спільними зусиллями.

Режим боротьби з інфекцією передбачає ізоляцію та суворий карантин, але переконані, що наші серця й душі не будуть ізольовані, а, навпаки, сприятимуть допомозі одне одному.

В свою чергу, лікарі та медперсонал Сокальської центральної районної лікарні зроблять усе від них залежне, аби допомогти тим, хто цього потребує.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.